Boksta Özvatan rüzgarı esti

Boksta Özvatan rüzgarı esti
Edtör Editör

Kayseri’de düzenlenen Yıldız Erkekler ve Kadınlar İl Şampiyonası ile Okullar Arası Kız-Erkek Boks İl Birinciliği yarışmalarında Özvatan’lı sporcular, büyük başarı elde etti.

23 Şubat-7 Mart tarihleri arasında düzenlenen müsabakalara Özvatan Çok Programlı Anadolu Lisesinden katılan 13 sporcu toplamda 16 madalya kazanarak büyük bir başarıya imza atmış oldular.

Kız-Erkek Yıldızlar ve Genç Kız-Erkek A ve B kategorilerinde yapılan müsabakalarda 4’ü Altın, 5’i gümüş, 7’si Bronz olmak üzere toplamda 16 madalya kazanan sporcuların bu başarısı Özvatanlılarca sevinçle karşılandı.

Sezon başından beri Özvatan Çok Programlı Anadolu Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni ve aynı zamanda eski milli sporcu olan Ali Osman CANAN eşliğinde yoğun bir antrenman dönemi geçiren sporcular, gösterdikleri emek ve çabanın karşılığını fazlasıyla almış oldular.

4 Sporcu Türkiye Şampiyonasına Gidiyor!

Ayrıca müsabakalar sonucunda derece alan Döndü Nur Pehlivan, Sudenaz Beşiktepe, Ali Osman İdeli ve Hüseyin Kahraman Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanarak, Özvatan’ı ve Kayseri’yi ulusal bazda da temsil edecek isimler arasına girmiş oldular.

Emine BEŞİKTEPE 2 bronz

Döndü Nur Pehlivan 2 (1 Altın, 1 Gümüş)

Sudenaz BEŞİKTEPE 1 Altın

Ali Osman İDELİ 1 Altın

İbrahim TAHA EYVAZ 1 Bronz

Furkan ÇAĞRI 1 Gümüş

Baran ÖZDEMİR 1 Bronz

Esmagül ÇAYIR 2 (1 Gümüş, 1 Bronz)

Okan ÇAĞRI  1 (Gümüş)

Ahmet ERİK 1  Bronz

Hüseyin KAHRAMAN 2 (1 Altın, 1 Gümüş)

Enes PEHLİVAN 1 Bronz

452 kez okundu
GÖNDER
whatsapp WhatsApp ihbar hattı
0 533 639 19 60
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×