Kayseri protokolü bayramlaştı

Kayseri protokolü bayramlaştı
Edtör Editör

Kayseri'de, her dini bayramda yapılan ve geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni, Vali Gökmen Çiçek’in ev sahipliğinde Valilik önünde düzenlendi 

Törene, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri milletvekilleri Aşkın Genç, Murat Cahit Cıngı, S. Bayar Özsoy, Şaban Çopuroğlu, Garnizon Komutan Vekili 12’nci Ana Ulaştırma Hava Üs Komutanı Tuğgeneral Hasan Volkan Güleryüz, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcıları Şenol Esmer, Şemseddin Erkaya, Adnan Türkdamar, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. 

Vali Gökmen Çiçek törende yapmış olduğu konuşmada, “Bütün vatandaşlarımızın, hemşehrilerimin bayramını kutluyorum. Kayseri’de bir bayrama daha kavuştuk. Birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize bağlı, birbirimizi kırmadan dökmeden, huzur şehrinde yaşamaya devam ediyoruz. Biliyorsunuz geçtiğimiz bayramda deprem nedeniyle buruk bir bayram yaşamıştık. Allah bir daha böyle bir acıyı ülkemize yaşatmasın” dedi 

Trafik kazaları nedeniyle her bayram büyük acılar yaşadıklarını ifade eden Vali Çiçek, “Bayram tatilinde yola çıkacak vatandaşlarımız lütfen trafik kurallarına riayet etsinler. Emniyetimiz ve jandarmamız, Kayseri’de acı yaşanmasın diye ciddi bir hassasiyet göstererek adeta seferberlik ilan ettiler. Vatandaşlarımızın özellikle emniyet kemeri kullanmaları konusuna dikkatli davranmaları önem arz etmektedir” diye konuştu. 

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ziyareti  

Vali Gökmen Çiçek, beraberinde protokol üyeleri ile birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret ederek, şehit aileleri ve gazilerle bayramlaştılar. 

İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü ve Huzurevi Ziyareti

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ziyaretinin ardından Vali Gökmen Çiçek, beraberlerinde protokol üyeleri ile birlikte, İl Jandarma Komutanlığı’nda jandarma personeli, İl Emniyet Müdürlüğü’nde emniyet personeli ve Huzurevi’nde de yaşlılarımız ile bayramlaştılar.

Kayseri Valiliği tarafından düzenlenen bayramlaşma töreni, bu ziyaretlerin ardından sona erdi. 

300 kez okundu
GÖNDER
whatsapp WhatsApp ihbar hattı
0 533 639 19 60
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×