HADAK, Rize'den madalyalarla döndü

HADAK, Rize'den madalyalarla döndü
Edtör Editör

Kayseri Hacılar Dağcılık ve Kış Sporları Kulübü (HADAK), Rize’de düzenlenen Cimil Uluslararası Dağ Kayağı Şampiyonası'nda büyük başarıya imza attı.

28 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen ISMF Cimil Uluslararası Dağ Kayağı Şampiyonası'nda, Kayseri'nin Hacılar Dağcılık ve Kış Sporları Kulübü'nün sporcuları, etkileyici performanslarıyla göz doldurdu. U18 sprint ve bireysel yarış kategorilerinde kulüp sporcuları önemli bir başarı elde etti.

U18 sprint ve bireysel yarışlarında birinciliği Sueda Sultan Evci, ikinci sırayı Ela Özdemir aldı. U16 sprint yarışında ise ikinci olan Nisanur Yavuz ve üçüncü olan Hatice Ateş gösterdikleri performansla dikkatleri üzerine çekti. U16 Erkekler bireysel yarış kategorisinde ikinciliği elde eden Ali Çavuş da bu başarıya katkı sağladı.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, “Kayseri'ye toplamda 2 altın, 4 gümüş ve 1 bronz madalya kazandırarak dönen Hacılar Dağcılık ve Kış Sporları Kulübümüzün sporcularını tebrik ediyorum. Gelecek yarışmalarda da aynı başarıyı sürdüreceklerine olan inancım tam. Bizlerde geleceğimizin teminatı gençlerimizin her zaman yanındayız ve destekçisiyiz.” Dedi.

835 kez okundu
GÖNDER
whatsapp WhatsApp ihbar hattı
0 533 639 19 60
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×